do początku mapa serwisu kontakt  
Aktualności 2018/2019
UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

więcej
 
XIII MIĘDZYPOWIATOWE PODCHODY MATEMATYCZNO-CHEMICZNE "HOŁDA 2019"

4 czerwca, już po raz trzynasty, Publiczne Gimnazjum w Konopnicy zorganizowało Podchody Matematyczno – Chemiczne „Hołda 2019”.   Nietypowa forma konkursu powoduje, że  impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gimnazjów. Uczniowie mieli do pokonania 4-ro kilometrową trasę, na której czekały na nich zadania z matematyki i chemii. Drużyny chcąc dotrzeć do mety musiały wykazać się orientacją w terenie i spostrzegawczością. O wygranej zdecydowała poprawność wykonywanych zadań oraz czas pokonania trasy.

więcej
 
NOC SÓW

W piątek wieczorem 22 marca 2019r. w Publicznym Gimnazjum w Konopnicy odbyła Noc Sów - wydarzenie edukacyjne poświęcone tym tajemniczym ptakom, w którym licznie uczestniczyli młodzi pasjonaci przyrody - uczniowie klas III naszego gimnazjum, a także szkół podstawowych: z Konopnicy i Rychłocic. 

więcej
 
WALENTYNKOWO Z "NADZIEJĄ"

WALENTYNKOWO Z "NADZIEJĄ"

więcej
 
BOŻONARODZENIOWE SPOTKANIE KOLĘDOWE

BOŻONARODZENIOWE SPOTKANIE KOLĘDOWE

więcej
 
KONKURS OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH

W dniu 14 grudnia 2018r. zorganizowana została wystawa ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych własnoręcznie przygotowanych przez naszych uczniów. Wszystkie prace wzięły udział w  konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną. Celem konkursu było przybliżenie tradycji i  symboli świąt Bożego Narodzenia oraz aktywne zagospodarowanie wolnego czasu. Do konkursu zgłosiło się 14 uczniów z  klas III. Wszystkie dekoracje zostały wykonane  bardzo staranne i  wzbudzają zachwyt. W dniu 19 grudnia  2018r.  wyłoniono zwycięzców konkursu.

więcej
 
7 grudnia - POMAGAMY

W ramach akcji " I TY możesz zostać św. Mikołajem",  w którą włączyły się sklepy z terenu całej gminy, wolontariusze przygotowali  siedem  paczek świątecznych, które wspólnie z pracownikami Urzędu Gminy w Konopnicy przekażemy osobom samotnym i potrzebującym wsparcia.

Po raz kolejny włączyliśmy się w również w ogólnopolską  akcję "Szlachetna Paczka", aby wspierać potrzebujących. Zebrane w szkole artykuły przekazaliśmy do Urzędu Gminy, gdzie wspólnie spakowaliśmy je dla wybranych rodzin. Paczki zostaną  przekazane w dniu finału "Szlachetnej Paczki".


Dziękujemy za okazaną pomoc .

więcej
 
100. Niepodległości

100. Niepodległości

więcej
 
LEKCJA OTWARTA - 26 X 2018r.

LEKCJA OTWARTA - 26 X 2018R. - XVIII DZIEŃ PAPIESKI "PROMIENIOWANIE OJCOSTWA

więcej
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

więcej
 
1   2   następny  >>